OLEME AVATUD - LAHTIOLEKUAJAD   |   ÕUES TREENIMISE VAHENDID LOE ARTIKLIT   |   POKSIKOTID -25% - VAATA TOOTEID

Budopunkt Fairtex Muay Thai equipment

Fairtex

Tooted 1-15, kokku 29

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Fairtex Taipoksi jalakaitsmed
  al. 69,00 €
 2. Fairtex Neopreen jalakaitsmed
  al. 65,00 €
 3. Fairtex Taipoksi jalakaitsmed
  85,00 €
 4. Fairtex seljakott
  -31%
  Fairtex seljakott
  Special Price 45,00 € Regular Price 65,00 €
 5. Fairtex seljakott
  -31%
  Fairtex seljakott
  Special Price 45,00 € Regular Price 65,00 €
 6. Fairtex Open Thumb MMA kindad
  Special Price 49,00 € Regular Price 59,00 €
 7. Fairtex Treening MMA kindad
  al. Special Price 49,00 € al. Regular Price 69,00 €
 8. Fairtex FGV13 Ultimate Combat Enclosed Thumb MMA kindad
  Special Price 49,00 € Regular Price 69,00 €
 9. Fairtex Sparring MMA kindad
  al. Special Price 49,00 € al. Regular Price 65,00 €
 10. Fairtex Poksiõli Sprei
  -50%
  Fairtex Poksiõli Sprei
  Special Price 4,00 € Regular Price 8,00 €
 11. Fairtex BGV21 nahast poksikindad
  al. 93,00 €
 12. Fairtex BGV1 nahast poksikindad
  al. 89,00 €

Tooted 1-15, kokku 29

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Fairtex poksivarustus - ehtne Tai käsitöö

Fairtex on võitluskunstide maailmas tuntust kogunud eelkõige taipoksi varustuse valmistamise ja parimate treeningkeskuste loomisega Aasias. Brändi kannustab pideb innovaatilususe otsimine ja oma toodete paremaks muutmine. Fairtexil on kogemus igal tasemel võitlusspordiga, mis annab mitmekülgsed teadmised poksi eripäradest. Toote valmistamisel on kombineeritud inseneride tehnilised oskused poksisportlaste praktiliste vajadustega. See võimaldab brändil luua kvalitetset ja spetsiifilist poksivarustust. 

Fairtex moto  "Be Inspired" 

Brändina tegutseb Fairtex juba aastat 1958, kui nimi esimest korda Tais registreeriti. Edasine käekäik tõi ettevõttele T-särkide valmistamise ja müümise, mis tegi Fairtexist nr 1 brändi Tais. Ligi paarkümmend aastat hiljem rajas Fairtexi asutaja ja looja Philip Wong Bangkoki lähistele taipoksi spordibaasi armastusest ja kirest spordiala vastu. Ühtlasi oli tema eesmärk aidata noori lapsi ja mehi, et nad läbi spordi tänavatelt ära tuua ning elujärge parandada. Baasi ehitamine linnakärast eemale tagas rahuliku ja professionaalse treeningkeskkonna. Ettevõtte on loodud ausatele väärtustele ning põhimõttega tunnustada sporti. 

1980ndad olid ettevõttele revolutsioonilised - Fairtex Muay Thai keskus oli üks esimesi spordibaase, mis võõrustas sportlasi nii Euroopast, Jaapanist kui ka USAst. Ühtlasi hakati treenima ka naisterahvaid, mis oli tolle aja Tai kogukonna elukommete juures suur tabu.

1993. aastal täitis Wong oma suure unistuse rajad Ameerikasse Muay Thai treeningkeskus. Esimene sellelaadne ehitati Arizonasesse. Fairtex asutaja nägi ja tunnetas, kuidas sealne ühiskond pidas taipoksi ohtlikuks spordialaks, kuna halvad treeningtingimused- ja varustus tekitasid liiga tihti traumasid. See põhjus ajendas Wongi looma ja arendama Fairtex poksivarustust, mis vastaks ala tegelikele nõudmistele. Alates sellest on Fairtex olnud üks juhtivamaid taipoksi varustuse valmistajaid ja arendajaid.

Üks suurematest Muay Thai keskustest asub Tais, Pattayas. Fairtexi Muay Thai Fitness Spordiklubi ja Hotelli keskusekompleks pakub kõiki tingimusi erinevatele spordialade esindajatele. Lähemalt saad tutvuda spordikeskusega siit: http://fairtexpattaya.com/

Fairtex ja Wong on loonud tingimusi, mis võimaldab välisriigist taipoksi sportlastel võistelda Tais arendades sellega ala edasiviimist nii kohalike Tai sportlaste kui ka väljamaalaste seas.

Praeguseks hetkeks on Fairtex bränd kinnitanud oma toodetega usaldusväärsust nii profisportlaste, maailmameistrite, treenerite ja edasimüüjate seas. Fairtex on maailma mõistes võitluskunstide varustuse innovaatilisuse looja, et tagada parim sportlik sooritus.

Aastast 1975 on Fairtex pühendunud sporditingimuste loomisele ja arendamisele nii taipoksi kui ka hiljem MMA sportlaste hulgas. Spordibaaside laienemine lisaks Taile nii Jaapanis kui USAs on toonud mitmed erirahvused taipoksi ala juurde. Fairtexi võib pidada üheks suure Muay Thai kogukonna loojaks ja hoidjaks.

 

-Be Inspired-