OLEME AVATUD - LAHTIOLEKUAJAD   |   KODUSED TREENINGVAHENDID (KOROONA ERI) LOE ARTIKLIT!

Budopunkt - Gaiam Eesti


Gaiam

Tooted 1-15, kokku 32

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Gaiam Relax Lower Back kompress
  -50%
  Gaiam Relax Lower Back kompress
  Special Price 20,00 € Regular Price 40,00 €
 2. Gaiam Easy Grip joogipudel
  al. Special Price 13,00 € al. Regular Price 18,00 €
 3. Gaiam Relax Neck & Shoulder kompress
  -50%
  Gaiam Relax Neck & Shoulder kompress
  Special Price 20,00 € Regular Price 40,00 €
 4. Gaiam Sure-Grip joogipudel
  al. Special Price 17,00 € al. Regular Price 24,00 €
 5. Gaiam Relax Thumb & Wrist kompress
  -50%
  Gaiam Relax Thumb & Wrist kompress
  Special Price 14,00 € Regular Price 28,00 €
 6. Gaiam Relax Hand & Foot kompress
  -50%
  Gaiam Relax Hand & Foot kompress
  Special Price 14,00 € Regular Price 28,00 €
 7. Gaiam Grippy joogakindad
  Special Price 7,00 € Regular Price 14,00 €

Tooted 1-15, kokku 32

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Budopunkt on Gaiam joogabrändi ametlik maaletooja Eestis | Loe brändi tutvustust >

 

Gaiam

Gaiamil on 25 aastat joogamaailma kogemusi. Iga toode on disainitud ja valmistatud Sinu valitud joogatreeningu eripäradele. Brändi nimi on inspireeritud Antiik-Kreeka tsivilisatsioonist, kus väärtustati haridust, kunsti, teadust, vaba aega ja keskkonda. Just viimane  - keskkond - peegeldub väga palju Gaiami toodetel.


Gaiam online keskkonnast - www.gaiam.com/blogs/gaiam-yoga - saad valida endale sobiva treeningvideo.
Algaja joogaharrastaja ei ole veel võimeline oma keha täielikult kontrollima, võivad esineda sagedased tasakaalukaotused, mistõttu vajatakse matti, mis oleks optimaalse paksusega ja hea libisemistakistusega. Liiga õhukesel matil alustamine võib tasakaalukaotuse korral vigastata liigeseid. Joogamatt peab omama tihedat kontakti erinevate pindadega, selleks, et matt püsiks stabiilsena maas ja tagaks seeläbi mõnusa joogaasendite sooritamise ning treeningkogemuse. Gaiami matid on loodud spetsiaalselt joogaharjutusi arvesse võttes. Valikus on 6, 5, 4 ja 3 mm paksused joogamatid - seega igal tasemel joogasõber leiab endale sobivaima.


DISAIN
Gaiam on kasutanud oma toodete disainis mitmeid looduse elemente - puid, taevast, Maad, vett - mis meid keskkonnas ümbritsevad. Õiged värvid ja elemendid Sinu joogavahenditel loovad mõnusa treeningkeskkonna, kus Sa saad keskenduda ja nautida oma lemmik harjutusi.

ELUSTIIL

Gaiam on elustiili looja, missiooniga muuta jooga ja üldine kehaline aktiivsus ehk fitness kõigile kättesaadavaks. Tootevalik keskendub eraldiseisvalt nii jooga ja fitnessile kui lihtsalt üldise heaaolu ja ilu saavutamisele läbi spordi. 

JOOGARÄTIKUD - JA KOTID

Gaiamilt leiab lisaks ilusatele joogamattidele ka muid joogavahendeid. Selleks, et mugavalt trennidesse oma joogamatt kaasa võtta, on gaiam mõelnud lihtsatele ja praktilistele lahendustele. Joogakotid on spetsiaalsed kandekotid, kuhu mahutada trennimatt. Gaiam on disaininud nii suuremaid kui ka minimalistlike kotte - kõikide trennisõprade vajadusi arvestades. 

Lisaks läheb joogatrennides vaja joogarätikut - see imab üleliigse niiskuse ja higi, et matt püsiks võimalikult kuiv ning võimaldaks joogaasendeid ilma mureta sooritada. Eriti tarvilik on rätik hot joogas, kus kõrgema temperatuuri tõttu on rätiku kasutamine vältimatu.