OLEME AVATUD - LAHTIOLEKUAJAD   |   ÕUES TREENIMISE VAHENDID LOE ARTIKLIT   |   POKSIKOTID -25% - VAATA TOOTEID

Budopunkt – Gaiam EestiGaiam

9 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Gaiam Hand Towel joogarätik
  al. 12,00 €
 2. Gaiam Dual-Grip joogarätik
  al. 38,00 €
 3. Gaiam No-Slip joogarätik
  48,00 €
 4. Gaiam Hand Towel joogarätik
  al. 12,00 €

9 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Budopunkt on Gaiam joogabrändi ametlik maaletooja Eestis | Loe brändi tutvustust >

 

Gaiam

Gaiamil on 25 aastat joogamaailma kogemusi. Iga toode on disainitud ja valmistatud Sinu valitud joogatreeningu eripäradele. Brändi nimi on inspireeritud Antiik-Kreeka tsivilisatsioonist, kus väärtustati haridust, kunsti, teadust, vaba aega ja keskkonda. Just viimane  - keskkond - peegeldub väga palju Gaiami toodetel.


Gaiam online keskkonnast - www.gaiam.com/blogs/gaiam-yoga - saad valida endale sobiva treeningvideo.
Algaja joogaharrastaja ei ole veel võimeline oma keha täielikult kontrollima, võivad esineda sagedased tasakaalukaotused, mistõttu vajatakse matti, mis oleks optimaalse paksusega ja hea libisemistakistusega. Liiga õhukesel matil alustamine võib tasakaalukaotuse korral vigastata liigeseid. Joogamatt peab omama tihedat kontakti erinevate pindadega, selleks, et matt püsiks stabiilsena maas ja tagaks seeläbi mõnusa joogaasendite sooritamise ning treeningkogemuse. Gaiami matid on loodud spetsiaalselt joogaharjutusi arvesse võttes. Valikus on 6, 5, 4 ja 3 mm paksused joogamatid - seega igal tasemel joogasõber leiab endale sobivaima.


DISAIN
Gaiam on kasutanud oma toodete disainis mitmeid looduse elemente - puid, taevast, Maad, vett - mis meid keskkonnas ümbritsevad. Õiged värvid ja elemendid Sinu joogavahenditel loovad mõnusa treeningkeskkonna, kus Sa saad keskenduda ja nautida oma lemmik harjutusi.

ELUSTIIL

Gaiam on elustiili looja, missiooniga muuta jooga ja üldine kehaline aktiivsus ehk fitness kõigile kättesaadavaks. Tootevalik keskendub eraldiseisvalt nii jooga ja fitnessile kui lihtsalt üldise heaaolu ja ilu saavutamisele läbi spordi. 

JOOGARÄTIKUD - JA KOTID

Gaiamilt leiab lisaks ilusatele joogamattidele ka muid joogavahendeid. Selleks, et mugavalt trennidesse oma joogamatt kaasa võtta, on gaiam mõelnud lihtsatele ja praktilistele lahendustele. Joogakotid on spetsiaalsed kandekotid, kuhu mahutada trennimatt. Gaiam on disaininud nii suuremaid kui ka minimalistlike kotte - kõikide trennisõprade vajadusi arvestades. 

Lisaks läheb joogatrennides vaja joogarätikut - see imab üleliigse niiskuse ja higi, et matt püsiks võimalikult kuiv ning võimaldaks joogaasendeid ilma mureta sooritada. Eriti tarvilik on rätik hot joogas, kus kõrgema temperatuuri tõttu on rätiku kasutamine vältimatu.