King

Tooted 1-12, kokku 15

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. King jalakaitsmed
  al. 73,00 €
 2. King kotikindad
  al. 50,00 €
 3. King poksikindad
  al. 77,00 €
 4. King Pro jalakaitsmed
  77,00 €
 5. King Pro Kids jalakaitsmed
  Uus
  King Pro Kids jalakaitsmed
  56,00 €
 6. King Pro Kids poksikindad
  Uus
  King Pro Kids poksikindad
  al. 60,00 €
 7. King Pro kotikindad
  Uus
  King Pro kotikindad
  65,00 €
 8. King Pro kubemekaitse
  Uus
  King Pro kubemekaitse
  29,00 €
 9. King Pro peakaitse
  al. 72,00 €
 10. King Pro poksikindad
  al. 85,00 €

Tooted 1-12, kokku 15

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis bränd on King?

Tais valmistatud King Pro Boxing seeria põhineb King Proffesional mudelitele, mida on aja jooksul täiustatud nii kvaliteedi, mugavuse kui ka innovaatilisuse poole pealt. Kingi treeningvarustus on meisterlikule disainile rajatud ning pakub soliidsed ja kaasaegsed tooteid. King on üks enim soosituid brände nii tippoksijate, kickpoksijate kui ka MMA sportlaste jaoks üle kogu maailma.

Mis iseloomustab Kingi poksikindaid ja treeningvarustust?

Mugavus – eelkõige kiidetakse Kingi tooteid, sest need “istuvad” hästi käes või jalas– Sa kohe tunned selle hea sobivuse ära. Meil kõigil on individuaalsed erinevused ja soovid – üldjuhul on King tooted hästi istunud nii algajatele kui ka profitaseme sportlastele.

Vastupidavus – poksikindad, jalakaitsmed, löögipadjad – kõik on valmistatud kvaliteedistandarditest ja kasutaja ootustest ning vajadustest lähtuvalt– head kauakestvad materjalid ning spordialale vastav disain.

Tasakaal – kogu toote “komplekti” juures on King arvestanud erinevate kvaliteedinäitajate tasakaaluga – modernne, kuid soliidne ja klassikaline toodete välimus; ergonoomilisus – hea “istuvuse” tagamiseks on pandud rõhku inimese anatoomiale, samas  arvestades seal juures eelkõige turvalisust ja piisava kaitsefaktorit.

Unikaalsus - King on eelkäijaks ja teerajajaks paljudele brändidele, kuid samale tasemele on jõudnud vähesed. Ju siis on brändil olemas see X-faktor.

Kas tead, mis on Kingi suuremeelne tegu Tais?

Kingi eestvedajad toetavad kohalikku elu – Isaani regioon Tais on üks vaesemaid sealses riigis, kuid just Isaanist sirguvad paljud noored tegijad poksijad ja võitluskunsti harrastajad. Seega toetab King oma toodetega noori, et arendada sporti ja pakkuda noortele väljundit oma elus.