TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     TULE TÖÖLE VÕI VÕIDA 150€ KINKEKAART*   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 12-17

G Fuel Energy energiajook - Tropical Rain Sample

2,30 €
Läbimüüdud

- 1 portsjon = ca 150 mg koffeiini = 1 suur tass kohvi (päevane soovituslik kofeiini piirnorm täiskasvanud inimesel ca 300 mg)

- Üks G Fuel mõõdulusika täis joogipulbrit = ca 1 tavaline teelusika kogus.

- 0 g suhkrut - suhkruvaba

- 15 kalorit

- energiakompleks - kofeeiin - levinuim stimulant energiajookides, mis suurendab tunnetusliku energia hulka

- antioksüdandid - antioksüdandid aitavad hoida keha vabade radikaalide tasakaalu 

- Vitamiinid -  C + E + B12 + B6

 

Energiajook ei ole spordijook!

NB! Järgi iga toote soovituslikku manustamise infot. Energiajookide tarbimise üldprintsiip – lastele ja noortele ei ole energiajoogid soovituslikud ja vajalikud. Gfuel tooted on valmistatud kofeiini (stimulant) baasil.

Kõik Gfuel tooted on valmistatud naturaalsetest koostisosadest. G Fuel on suhkruvaba (aga tooted võivad sisaldada ülimagusainet sukraloosi, vt pakendiinfot), gluteeni vaba ning sisaldab rohkelt antioksüdante ja B grupi vitamiine.


Tasub arvestada, et kõikide kofeiini baasil loodud toiduainete korral on tervislik ainult mõõdukas tarbimine. Üks portsjon Gfuel energiajoogi pulbrit sisaldab ca 150 mg kofeiini = 1 suur tass kohvi. Ehk soovituslik päevane kogus on 1 portsjon päevas (loomulikult sõltub see lisaks sellest, milliseid kofeiini toiduained oled Sa päeva jooksul juba tarbinud).

 

Lisainfo
SKU GFUEL-TROPICALRAIN-SAMPLE
Kaal 0.10
Bränd G Fuel
Kollektsioon Ei
Sugu Ei
Tooteklass Energiajoogid
Alaliidu märgis Ei
Materjal Ei

Seotud blogi artiklid puuduvad