TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA   |   TALLINNA KAUPLUSE SUVISED TÖÖAJAD

Jooga aksessuaarid

2 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
  1. Liveup Balance joogablokk
    6,00 €
  2. Liveup joogarõngas
    29,00 €

2 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on jooga aksessuaarid (spordi aksessuaarid)?


Tänapäevased joogavahendid aitavad õigeid joogapoose võtta ja on head abimehed asendite hoidmisel. Joogaasanate õige hoidmine on väga oluline, et harjutustest ka päriselt kasu oleks ning endale vigastuse ei tehtaks. Millised tooted kuuluvad jooga aksessuaaride alla?


Joogaplokk (yoga block)


Joogaplokk on hea abimees kehaasendite korrigeerimisel ja toetamisel ning eriti venitamisel, kus asendeid tuleb hoida kauem. Algajad või vähese painduvuse korral aitab joogaplokk just tehniliselt õiget poosi võtta – nii väldid õppides valesid võtteid ja vigastusi.

Joogablokke on erinevast materjalist, eriti hea on näiteks korgist joogablokki, kuna see on kerge ning hea gripiga. Plokke on ka bambusest ja teistest materjalidest ning samamoodi erinevad ka joogablokkide hinnaklassid. Joogablokkide asemel võib kodus kasutada ka raamatuid, patju või fliistekki.


Joogavöö (ehk joogarihm, yoga belt)


Joogarihm on teine abivahend, mis aitab poosi õigesti sisse võtta ja hoida. Mõnedes joogastuudiotes on vööd olemas, aga on ka inimesi, kes oma isikliku joogarihmaga trennis käivad.

Joogarihmad on eri pikkuse ja laiusega üldiselt ca 180 – 190 cm pikkused ja 4 – 5 cm laiused. Osad joogavööd on aasadega või pandlaga – et fikseerida asend kindlasse kohta ja reguleerida joogarihma pikkust sobivamaks.

Ka joogatreenerid kasutavad ka ise joogaplokke ja joogavöösid, sest kõigi kehad lihtsalt ei paindu nii hästi. Enamik joogaharrastajaid ei saagi kunagi jalga kukla taha panna, aga joogarihm aitab sellele unistusele ehk natuke lähemale.


Joogasokid (yoga socks)


Pole matti? Pole probleemi. Gaiami joogasokkidega saad harrastada joogat kus iganes ja millal iganes. Eelkõige on joogasokid valmistatud matita kasutuseks, kuid julgelt võib ka sokke joogamatil kanda. Silikoonist gripid soki tallal annavad hea haarduvuse (kummitallaga sokid eh piduritega sokid) – võid olla kindel, et ei libise erinevaid asendeid võttes.k

Joogasokid võimaldavad muretult ja turvaliselt joogatada matita, ideaalsed reisile kaasa võtta, vähendab joogastuudios saada/levitada jalaseent. Joogasokke on saadaval eri jalasuurustes, värvides ja tegumoodides.


Vaata Gaiam, Liveup, Trendy jooga aksessuaare & vali oma lemmik!