TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     TULE TÖÖLE VÕI VÕIDA 150€ KINKEKAART*   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 12-17

Joogarätikud

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.

Milleks on vaja joogarätikut (yoga towel, ehk matikate)?


Joogarätik on mõeldud joogamatile peale panemiseks (matikate) või näolt ja kätelt liigse higi ja niiskuse eemaldamiseks - neid kasutatakse peamiselt kahel põhjusel.

Esiteks ei saa rätikuta hakkama hot jooga (Bikram jooga) tundides, kuna ruumis on palav ja keha higistab palju. Higi tõttu muutub joogamatt libedaks ja vigastuste oht on suurem. Joogarätiku pind imab higi ja niiskust, sealjuures ka kiiresti kuivades. Rätik püsib joogamatil ja tagab turvalisel mõnusa joogasessiooni.

Teiseks kasutatakse rätikuid joogastuudios ühiskasutatavate mattide peal. Mõned inimesed niisutavad rätikut, et pidamine oleks veelgi parem. Joogarätiku alumine pool on haakuvuse tõhustamiseks kummine.

Joogarätikuid on mitmes suuruses ja meie soovituseks on valida pigem suurem, et kataks mati ilusasti ära. Joogarätikud on sobilikud ka teiste spordialade treeningutele. Joogarätikut saab pesta masinas, seega tagab see Sinule ja joogamatile hügieenilise keskkonna.


Suur valik joogarätikuid Gaiamilt – vali oma lemmik!