OMNIVA & SMARTPOST PAKIAUTOMAATI 2.69€   |   KIIRE TARNE   |   ESINDUSKAUPLUSE LAHTIOLEKUAJAD

Hantlid

9 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Trendysport Vinüül hantel
  al. 2,00 €
 2. Liveup Bone Neoprene hantlid
  al. 6,00 €
 3. Gymstick Studio hantel
  al. 7,00 €
 4. Gymstick Pro Chrome hantel
  al. 7,00 €
 5. Livepro Studio Neoprene hantlid
  al. 10,00 €
 6. Livepro Urethane hantlite komplekt
  al. 12,00 €
 7. Gymstick hantel
  al. 59,90 €

9 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Hantlid – kuidas valida endale õiged (+5 kasulikku harjutust) | Loe artiklit >

 

Milline on Budopunkti hantlite valik?

Hantleid on saadaval erinevas kaalus ja suurustes - vahemikus 0.5 – 20 kg  Olemas on fikseeritud raskusega hantlid ja ka reguleeritavad hantlid, millel saab raskust muuta nagu tõstekangil kettaid. Seega saab igaüks valida just omale sobiva raskusega hantlite komplekti.

Kuidas hantleid valida?

Hantli raskust tuleb valida vastavalt treenitusele, harjutuse iseloomule ja soovitud jõutreeningu suunitlusele (maksimaalse jõu, lihashüpertroofia või lihasvastupidavuse arendamine). Optimaalne raskus tagab kvaliteetse treeningu. Liiga kerge või raske hantel ei avalda soovitud treeningefekti ja harjutustest ei ole kasu. Algtasemel treenijatel järgida põhimõtet - kergemalt raskemale. Vigastuste ennetamiseks ja vältimiseks tuleb arvestada oma jõuvõimekust ja sportliku vormi.

Hantlitega treening

Hantel on lihtne ja käepärane treeningvahend, mida on väga mugav kasutada kodustes tingimustes harjutuste sooritamiseks. Hantlid pakuvad mitmekülgset treeningut eriti ülakehale ning kerelihastele. Eripäraks võib lugeda hantlitega treeningu käigus tööle rakendatavate stabiliseerivate lihaste osakaalu, mis tagab korrektse asendi erinevate liigutuste sooritamiseks.