Telli tooted enne 19.12 kella 16:00 ja saad tellimuse jõuludeks kätte. VAATA KINGIIDEESID.

TRX ja lõuatõmbekangid

8 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Liveup Seina või Lae Ankur
  -44%
  Liveup Seina või Lae Ankur
  Special Price 5,00 € Regular Price 9,00 €
 2. Liveup easy lõuatõmbekang ukseavasse
  Special Price 12,00 € Regular Price 15,00 €
 3. Liveup ultimate 2 lõuatõmbekang uksele
  -24%
  Liveup ultimate 2 lõuatõmbekang uksele
  Special Price 19,00 € Regular Price 25,00 €
 4. Dojo lõuatõmbekang
  -16%
  Dojo lõuatõmbekang
  Special Price 21,00 € Regular Price 25,00 €
 5. Phoenix Pro Training Strap TRX
  -53%
  Phoenix Pro Training Strap TRX
  Special Price 23,00 € Regular Price 49,00 €
 6. Liveup trx kaasaskantav jõusaal
  -26%
  Liveup trx kaasaskantav jõusaal
  Special Price 29,00 € Regular Price 39,00 €
 7. Liveup trx kaasaskantav jõusaal pro
  -27%
  Uus
  Liveup trx kaasaskantav jõusaal pro
  Special Price 44,00 € Regular Price 60,00 €

8 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on kaasaskantav jõusaal nn TRX?

Kaasaskantava "jõusaali" (nn TRX) treeningvahendi suurimaks plussiks on mobiilsus – vahendi saab üles seada erinevates treeningkohtades – seal, kus  ise soovid (kodus, kontoris, välitingimustes). Toode on reguleeritava pikkusega – vastavalt kasutaja nõudmistele saab pikkust kohandada. Suure tihedusega valmistatud nailon rihm pikendab toote eluiga. Vastupidavad õmblused (ristpiste). Mugavad elastsed vahtplastist käepidemed tagavad mõnusa treeningelamuse. TRX meetodiga treenides kasutatakse oma keharaskust – seega pole rohkem lisavahendeid vaja. TRX on treeningvahend, millega saab teostada arvukaid ja mitmekülgseid jõuharjutusi oma keha raskust kasutades. Lisaks arendatakse ka painduvust, tasakaalu, koordinatsiooni ja tugevdatakse kerelihaseid. TRX on unikaalne kaasaskantav jõusaal, mis lubab treeningut teostada vabas õhus ja looduskaunites kohtades. Üks ägedamatest treeningseadmetest vahelduse ja värskenduse loomiseks tavapäraste treeningute kõrvale – naudi TRX vahendi kasutamist üksi või teiste treeningsõpradega.

Kasutegurid:

TRX võimaldab väga mitmekesise treeningu sooritamist: jõu-, painduvuse -,koordinatsiooni-, tasakaalu-, kerelihaste- ja vastupidavusharjutusi – võimalus treenida kõiki lihasgruppe. 

Kellele sobib TRX treening?

TRX sobib erinevate treenitustasemega huvilistele – algtasemest edasijõudnutele. Esmakordselt TRX treeningu ja vahendiga tutvumisel on soovitus läbida treeningtund koolitatud treeneri käe all, et õppida õigesti seadet kasutama ja liigutustegevusi sooritama. Hiljem, kui on saavutatud teatud oskused, siis on kõikidel huvilistel võimalus TRX vahend soetada ja iseseisvalt trenni teha.

Miks on vaja jõutreeningut?

Kõik meie igapäevased liigutusülesanded nõuavad lihasjõudu. Sellest tulenevalt on lihasjõud üks peamine kehaline võime. See loob aluse teistele olulistele kehalistele võimetele (koordinatsioon, kiirus, painduvus). Regulaarne ja õigesti sooritatud jõutreening aitab vähendada mitmeid vaevusi ja haigusi (südame-veresoonkonnahaigused, rasvumine). Jõuvõime hakkab vanuse tõustes kahanema, mistõttu tuleb eriti suurt tähelepanu pöörata keskealiste ja eakate teadlikkuse tõstmisele jõuharjutuste olulisusest. Jõutreeningu tulemusena  paraneb nii füüsiline kui ka vaimne tervis, mis loob aluse elukvaliteedi paranemisele.