TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA

Kummimatid ja põrandakatted

Tooted 1-15, kokku 19

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Dojo Expert Boarder jõusaali kummimatt
  al. 39,90 €
 2. Dojo Expert Corner jõusaali kummimatt
  al. 39,90 €
 3. Dojo Expert Interlocking Boarder jõusaali kummimatt
  al. 39,90 €
 4. Dojo Expert Interlocking Corner jõusaali kummimatt
  al. 39,90 €
 5. Dojo Expert Interlocking jõusaali kummimatt
  al. 39,90 €
 6. Dojo Expert jõusaali kummimatt
  al. 39,90 €
 7. Dojo Galaxy Gym kummist põrandakate
  22,00 €
 8. Dojo Galaxy Gym kummist põrandakate
  al. 44,00 €
 9. Dojo Gym Boarder jõusaali kummimatt
  al. 35,90 €
 10. Dojo Gym Color Interlocking jõusaali kummimatt
  45,00 €
 11. Dojo Gym Corner jõusaali kummimatt
  al. 35,90 €
 12. Dojo Gym Interlocking Border jõusaali kummimatt
  al. 35,90 €
 13. Dojo Gym Interlocking Corner jõusaali kummimatt
  al. 35,90 €
 14. Dojo Gym Interlocking jõusaali kummimatt
  al. 35,90 €
 15. Dojo Gym jõusaali kummimatt
  al. 35,90 €

Tooted 1-15, kokku 19

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Milleks kasutatakse kummimatte (kummist plaate) (+mida tuleb arvestada põrandakatte paigaldamisel)?


Kummist matte, mis on nii puslemati kui ka kummist plaadi kujul kasutatakse spordisaalides, jõusaalides, rõdu põrandakattena jpt siseruumides. Kummimatt on efektiivne põranda kaitse jõusaalis vabade raskuste alla. Heli summutav plaat kaitseb liigse müra eest, kummist plaat või puslematt kaitseb treeningvahendeid ja ruumi põrandat mehaaniliste riskide eest.

Kummimatte kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes – viimase juhul tuleb arvestada, et värvitud katte pind võib päikesevalguse käes pleekida ja värv tuhmuda (nt rõdu põrandakatted). Intensiivne päikesevalgus, ja seda ka siseruumides, võib muutusi kattevärvis ja struktuuris. Katet ei tohiks asetada ebaühtlasele pinnasele, mis tekitab kattes paindumist – see võib põhjustada aja jooksul lõhesid/murdumisi katte materjalis.

Paljudes spordiklubide jõusaalides kasutatakse kunstmurust pikka ja laia riba, millel raskusi vedada. Ka kunstmurust põrandakatted kaitsevad saali põrandaid ja spordivahendeid ning on saanud populaarseks spordipõranda katteks. Kunstmurust põrandakatet ja kummist matte saab omavahel kombineerida üksteise peale – vastavalt spordisaali kasutamise sihist.


Mis mõõtudes kummimatte põrandale (ja kummist puslematte) müüakse?


Põrandakatete mõõdud ja paksused on vastavalt tootjatele väga erinevad. Kõige tüüpilisem on ehk 100x100 cm mõõdus puslematid ja kummimatid – nendega on hea ka oma ruumi suurusele õiget kogust arvutada – nii mitu ruutmeetrit tarvis, nii palju ka plaate/matte tarvis läheb.

Paksused on samuti erinevad – väga õhukesed kummimatid rullis on ca 0.5 cm paksused, mis sobivad lihtsalt jõusaali seadmete või treeningpinkide alla. Kummist plaadid on toodetud vastavalt jõusaali treeningute iseloomu arvestades – paksemad (ca al 3 cm) kummist põrandakatted (heli summutav plaat) taluvad ka suuri raskusi ja põrutusi, mis näiteks tõstekangi, ketaste, sangpommidega treeningul on oluline omadus.


Mis on kummimattide ja põrandakatete hinnad?


Kummimatt põrandal tagab spordisaali või ruumi viisaka ja korrektse välja nägemise. Kuna täpsed puslemattide, kummimattide ja põrandakatete hinnad sõltuvad konkreetsest kogusest, mudelist ja tarnest, siis küsi Budopunktist hinnapakkumist, et oma huvidele ja võimalustele just sobiv põrandakate leida.

Dojo Gym põrandakate kasutusjuhend

Enne mattide kasutamist palun hoolega lugeda allolevaid juhiseid.

Kaup peab olema kliendi poolt üle kontrollitud, veendumaks, kas et toode vastab reaalselt tellitule.

Vähemalt 48 tundi enne paigaldust peavad rullid/plaadid olema pakendist eemaldatud ja ladustatud (nt virna üksteise peale), et vastava katte materjal saaks aklimatiseeruda ruumis, kus kate paigaldatakse.

Sobiv ruumi temperatuur peaks olemas vahemikus 18°C - 29°C (65°F - 85°F).

Katte/plaatide kontrolliks vaadata üle:

-        toote värv – tooni ühtsus

-        esteetiline/kaubandusliku välimus – et ei esineks defekte katte pinnal

Puuduste esinemisel palume sellest koheselt teavitada ning mitte paigaldada toodet põrandale – kui toodet on ise lõigatud või maha asetatud nt liimi või mõne muu kinnitusvahendiga, siis ei ole toode tagastatav

Kaebused ei ole vastuvõetavad, kui pole täidetud eelnimetud tingimusi kasutusjuhendis.

Katte pika eluea säilitamiseks tuleb järgida allolevaid punkte:

-        katte puhtuse tagamiseks on soovitav saali sisenemisel kasutada silti/infoteavet, mis viitab sisejalanõude vajalikkust katet kasutades. Välisjalanõudes katte peal mitte kõndida.

-        Toode on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes – sel juhul tuleb arvestada, et värvitud katte pind võib päikesevalguse käes pleekida ja värv tuhmuda.

-        Intensiivne päikesevalgus, ja seda ka siseruumides, võib muutusi kattevärvis ja struktuuris.

-        Katet ei tohiks asetada ebaühtlasele pinnasele, mis tekitab kattes paindumist – see võib põhjustada aja jooksul lõhesid/murdumisi katte materjalis. Kui katet kasutatakse treppidel, siis tuleks trepiastme äär katta trepiastme turvaäärega, mis takistab materjali murenemist.

-        NB! standard kvaliteet mudelitel ei ole Õli jt rasvainete resistentsust (see omadus on preemium mudelitel)

-        Selleks, et saavutada plaatide ühtivus, tuleb plaate paigaldada vastavalt nooltele ja nende suunale, mis on märgitud plaaditüki all.

-        Algselt võib kattel esineda kollakat värvust, mis tuleneb tootmisprotsessi iseärasusest – see on loomulik ja kaob loomuliku päiksevalguse käes. Kunstliku valguse käes võtab hajumine rohkem aega.