TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA

Puslematid

14 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Dojo Checkered puslematt
  al. 30,00 €
 2. Dojo Checkered puslematt
  al. 30,00 €
 3. Dojo Checkered puslematt
  al. 30,00 €
 4. Dojo Arena puslematt
  39,00 €
 5. Dojo Fit Classic puslematt
  al. 45,90 €
 6. Dojo Fit Standard puslematt
  45,90 €
 7. Dojo Fit Wood puslematt
  -6%
  Dojo Fit Wood puslematt
  Special Price 49,00 € Regular Price 51,90 €
 8. Dojo Checkered puslematt
  56,00 €
 9. Dojo Fit puslematt
  79,90 €
 10. Daedo WT Recognized Tatami Mat puslematt
  al. 90,00 €
 11. Daedo WT Recognized Octagon Tatami Mat puslematt
  al. 90,00 €

14 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis otstarbeks puslematte kasutatakse? Kas puslematt sobib ka koju?

Puslemattide kasutus on spordi ringkondades üpriski laialdane ja eelkõige sobivad need sise spordialade harrastamiseks (eriti võitluskunstid ja võitlusalad). Nutikas ja hea valik eri suurustes spordisaalide täielikuks või osalise ala katmiseks. 

Paljud kliendid on ostnud puslematte lastetoa põranda katmiseks ja kodusteks treeninguteks. Puslematt on tõhus ka korterites, kus tuleb arvestada naabritega. Matt võib olla heaks vahendiks teatud hüplemisharjutuste põrutusel tekkiva müra summutamisel. 

Mis paksusega spordimati peaksin valima? Miks on osad treeningmatid õhemad ja teised paksemad, kas paksem on kvaliteetsem?

Õhemad puslematid on kasutusel võitluskunstide (taipoks, karate, taekwondo, kickboxing) treeningutel. Tavaliselt valitakse sel juhul 2 cm paksusega puslematt.

Paksemad puslematid on sobiliku maadlust ja heiteid sisaldavatel võitlusspordialadel (judo, mma, maadlus) - nende spordiala treeningutele tuleks valida 4 cm paksune puslemati mudel. 

Seega paksus ei ole mitte kvaliteedi näitaja, vaid spordiala nõudmistele vastav soovitus turvalisteks treeninguteks. 

 

Mida peaksin arvestama enne puslemattide ostmist?

 • Tea oma ruumi suurust - koguse tellimiseks on tarvis teada ruumi suurust
 • Kuna puslematid on müügil standard suurusega 100 x 100 cm, siis on lihtne ka välja arvutada mattide arv. Pindala = soovitud mattide kogus
 • Selleks, et hinnata, kui paksu puslematti osta, siis on oluline välja selgitada, mis treeninguid mattide peal peamisel tehakse
 • Värv - tavaliselt on värv suhteliselt individuaalne (va teatud spordialade reglemendid), oma eelistusi võiks ise teada, siis teame ka vastavaid soovitusi pakkuda
 • Kui küsid hinnapakkumist Budopunktist, siis soovituslik on läbi mõelda ka tarne küsimus - kas saad tulla mattidele meie lattu ise järgi või vajad ka transpordi teenust oma soovitud aadressile. Selle põhjal on hea koostada täpsem hinnapakkumine. 


Kui mul läheb tarvis suuremat kogust, kas on koheselt laos olemas? Kaua läheb aega tellimiseks?

Budopunkti laos on koheselt saadaval üldjuhul väike kogus matte, mis sobib just näiteks kodukasutajale üksikult või paari kaupa ostes. Reeglina kogused, mis ületavad juba 20tk, tuleb eraldi tellida ja nende tarneaeg on 2 - 4 nädalat. Sel juhul kirjuta meile sooviavaldus info@budopunkt.ee, siis saame Sulle teha personaalse hinnapakkumise. 

Kuidas puslematte paigaldada, kas saab ise hakkama?

Jah, kindlasti! Puslemattide paigaldamine on lihtne ega vaja varasemat paigaldamise kogemust. Pusle-mustriga matid kinnituvad üksteise külge ning püsivad stabiilselt paigal. Neid saab panna otse põrandale ning vajadusel matid jälle kiirelt ja mugavalt üles võtta. 

Kui Sul on tarvis põrand seinast seinani katta, aga mattide mõõdud ja ruumi suurus ei kattu omavahel, siis võid terva lõikeriistaga vastavalt vajadusele ka matti lõigata. Kindlasti veendu mattide statsionaarsuses ja asetuses, enne kui seda teed. 

Aastate jooksul on Budopunktist välja läinud tuhandeid ruutmeetreid puslematte. Oleme varustanud erinevate võitluskunstide klubisid, väiksemaid riigiasutuste ja organisatsioonide jõusaale kui ka kodu kasutuseks katvaid põrandaid.