TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     TULE TÖÖLE VÕI VÕIDA 150€ KINKEKAART*   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 12-17

Crosstrainerid

3 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

3 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on elliptiline trenažöör ehk crosstrainer?


Elliptiline trenažöör ehk crosstrainer on treeningseade, mis võimaldab samaaegselt nii käte kui ka jalgade treeningut. Crosstraineril on käepidemed, mis liiguvad töötamise ajal edasi-tagasi ning ovaalselt ellipsis liikuvad pedaalid sujuvaks jalgade tööks.


Kellele crosstrainer trenažöörid sobivad?


Crosstrainer pakub mitmekülgset kogu keha treeningut ning on eriti hea neile, kes on kimpus liigeste muredega. Jooksulindil joostes on koormus liigestele kindlasti kordi suurem kui elliptilisel trenažööril treenides.

Elliptilised trenažöörid nagu näiteks crosstrainer on üks populaarseim kodune trenažöör veloergomeetri kõrval ja ta on sobilik eriti ka eakamatele. Trenažööridel on olemas ka erinevad treeningprogrammid, seega saab raskusastet vastavalt kasutajale muuta.


Kuidas crosstrainerit valida ja kui palju elliptiline trenažöör maksab?


Crosstrainerite müügil ja valimisel tuleks hinnata oma sihtotstarvet – kas soovitakse elliptilist trenažööri koduseks treeninguks, väiksemasse jõusaali või spordiklubisse. Sellest sõltub müügil olevate crosstrainerite maksumus – hinnaklass varieerub ca 400 – 6000+ euroni – vahemik, mis on väga suur.

Samuti tasub võimalusel trenažööri proovida, et hinnata jalgpedaalide liikumise amplituudi. Paljudel crosstraineritel on see ulatus liiga väike või ei saa seda reguleerida, mistõttu treening ei saa olema efektiivne, vaid pigem tülikas.

Kuna täpsed crosstrainerite hinnad sõltuvad konkreetsest mudelist ja tarnest, siis soovitame küsida Budopunktist hinnapakkumist, et oma huvidele ja võimalustele just sobiv trenažöör leida.
Tutvu Budopunkti crosstrainer (elliptiliste trenažööride) valikuga – küsi lisainfot ja vali oma lemmik.