TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA

Varbseinad

Tooted 1-15, kokku 21

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
  1. Dojo gymastick stick
    25,00 €

Tooted 1-15, kokku 21

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on varbsein (ehk seina redel)?


Varbsein on spordivahend, nö seina redel, mis on valmistatud puidust (puidust redel) ja kinnitatud seina külge Puidust ronimisredel seinal, millest on võimalik üles ronida, sooritada erinevaid kerelihase harjutusi ning kinnitada lõuatõmbekange ja kummilinte üldkehaliseks treeninguks. Varbseinal ronimine arendab laste motoorikat ja on mitmekülgne treening- ja abivahend kodus, lasteaedades, koolides, spordisaalides ja ka taastusravil.


Lõuatõmbekang varbseinal


Varbseinale saab kinnitada erinevaid raame – lõuatõmbekange, kätetugesid kõhulihaste harjutusteks ja võimlemispinke. Oluline on, et varbseina puidust pulgad ja inventari kinnitused omavahel sobiksid, et tagada turvalisus. Lõuatõmbekang on üks populaarseim ja tõhusaim spordivahend kodutreeningutes. Kinnita lõuatõmbekang seinale või varbseina pulkade külge.

Puidust pink ehk võimlemispink on nö pikk pink, mis on kindlasti kooli kehalise kasvatuse tundidest paljudel silme ees. Võimlemispingile saab lisada spetsiaalsed tugevad kinnitused, millega saab puidust pikka pinki varbseinale toetada, nii moodust kaldenurgaga tasapind, mida erinevate harjutuste juures kasutada saab.


Varbseinad lastele – miks need head on?


Valmistatakse ka varbseinasid lastele, mis on kitsamad ja lühemad, arvestades lapse vanust. Laste varbsein on mõeldud spetsiaalselt lastele vanuses 1.5–6 aastat. Sarnaselt varbseinale tehakse analoogseid ronimisvahendeid, nt ronimisredelid ja ronimisköisi. Need puidust mänguasjad ei ole üksnes ainult lõbusad, vaid arendavad mitmekülgselt lapse tugiliikumisaparaati. Varbseina, ronimisredeli või ronimisköie alla soovitame osta võimlemismati, mis pehmendab maandumist või kukkumist allatulekul.


Tutvu Budopunkti varbseinte, võimlemispinkide jt puidust mänguasjade & spordivahenditega – vali oma lemmik!