TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA

Lõuatõmbekangid, köied ja trx

Tooted 1-15, kokku 17

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
  1. Liveup Doorway lõuatõmbekang
    al. 16,00 €
  2. Dojo Ronimisköis
    al. 61,00 €

Tooted 1-15, kokku 17

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mitmekülgne lõuatõmbekang (soovitusi valimiseks +3 kasulikku harjutust) | Loe artiklit >

 

Mis on kaasaskantav jõusaal nn TRX?

Kaasaskantava "jõusaali" (nn TRX) treeningvahendi suurimaks plussiks on mobiilsus – vahendi saab üles seada erinevates treeningkohtades – seal, kus  ise soovid (kodus, kontoris, välitingimustes). Toode on reguleeritava pikkusega – vastavalt kasutaja nõudmistele saab pikkust kohandada. Suure tihedusega valmistatud nailon rihm pikendab toote eluiga. Vastupidavad õmblused (ristpiste). Mugavad elastsed vahtplastist käepidemed tagavad mõnusa treeningelamuse. TRX meetodiga treenides kasutatakse oma keharaskust – seega pole rohkem lisavahendeid vaja. TRX on treeningvahend, millega saab teostada arvukaid ja mitmekülgseid jõuharjutusi oma keha raskust kasutades. Lisaks arendatakse ka painduvust, tasakaalu, koordinatsiooni ja tugevdatakse kerelihaseid. TRX on unikaalne kaasaskantav jõusaal, mis lubab treeningut teostada vabas õhus ja looduskaunites kohtades. Üks ägedamatest treeningseadmetest vahelduse ja värskenduse loomiseks tavapäraste treeningute kõrvale – naudi TRX vahendi kasutamist üksi või teiste treeningsõpradega.

Kasutegurid:

TRX võimaldab väga mitmekesise treeningu sooritamist: jõu-, painduvuse -,koordinatsiooni-, tasakaalu-, kerelihaste- ja vastupidavusharjutusi – võimalus treenida kõiki lihasgruppe. 

Kellele sobib TRX treening?

TRX sobib erinevate treenitustasemega huvilistele – algtasemest edasijõudnutele. Esmakordselt TRX treeningu ja vahendiga tutvumisel on soovitus läbida treeningtund koolitatud treeneri käe all, et õppida õigesti seadet kasutama ja liigutustegevusi sooritama. Hiljem, kui on saavutatud teatud oskused, siis on kõikidel huvilistel võimalus TRX vahend soetada ja iseseisvalt trenni teha.

Miks on vaja jõutreeningut?

Kõik meie igapäevased liigutusülesanded nõuavad lihasjõudu. Sellest tulenevalt on lihasjõud üks peamine kehaline võime. See loob aluse teistele olulistele kehalistele võimetele (koordinatsioon, kiirus, painduvus). Regulaarne ja õigesti sooritatud jõutreening aitab vähendada mitmeid vaevusi ja haigusi (südame-veresoonkonnahaigused, rasvumine). Jõuvõime hakkab vanuse tõustes kahanema, mistõttu tuleb eriti suurt tähelepanu pöörata keskealiste ja eakate teadlikkuse tõstmisele jõuharjutuste olulisusest. Jõutreeningu tulemusena  paraneb nii füüsiline kui ka vaimne tervis, mis loob aluse elukvaliteedi paranemisele.