OLEME AVATUD - LAHTIOLEKUAJAD   |   KODUSED TREENINGVAHENDID (KOROONA ERI) LOE ARTIKLIT   |   POKSIVARUSTUSE SOODUSMÜÜK - VAATA TOOTEID

Jõud

Tooted 1-15, kokku 27

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
 1. Livepro Urethane Training ketas
  al. 5,00 €
 2. Liveup Bone Neoprene hantlid
  al. 6,00 €
 3. Liveup Mini Soft raskuspall
  al. 7,00 €
 4. Liveup Lycra käe- ja jalaraskused
  al. 8,00 €
 5. Starpro raskuskindad
  al. 17,00 €
 6. Livepro Slam Ball topispall
  al. 19,00 €
 7. Liveup Bounce raskus- ja topispall
  al. 22,00 €

Tooted 1-15, kokku 27

Page
lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Miks on vaja jõutreeningut?


Kõik meie igapäevased liigutusülesanded nõuavad lihasjõudu. Sellest tulenevalt on lihasjõud üks peamine kehaline võime. See loob aluse teistele olulistele kehalistele võimetele (koordinatsioon, kiirus, painduvus). Regulaarne ja õigesti sooritatud jõutreening aitab vähendada mitmeid vaevusi ja haigusi (südame-veresoonkonnahaigused, rasvumine). Jõuvõime hakkab vanuse tõustes kahanema, mistõttu tuleb eriti suurt tähelepanu pöörata keskealiste ja eakate teadlikkuse tõstmisele jõuharjutuste olulisusest. Jõutreeningu tulemusena paraneb nii füüsiline kui ka vaimne tervis, mis loob aluse elukvaliteedi paranemisele.


Soovitused


Algtasemel harrastajad ja tervisesportlased peaksid jõutreeningute algfaasis saama treeneritelt näpunäiteid korrektse harjutustehnika sooritamiseks, selleks on sobilikud spordiklubi treeningud või ühised grupitreeningud eriala treeneri juhendamisel. Õige tehnika valdamisel saab sujuvalt üle minna kodustele treeningutele. Iga spordist lugupidav ja alles spordiga tutvust tegev huviline saab võimaluse valida endale sobiva viisi olla kehaliselt aktiivne. Põhiline, et kogu treeningprotsess oleks nauditav!