TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA   |   TALLINNA KAUPLUSE SUVISED TÖÖAJAD

Massaaživahendid

1 Toode

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
  1. Phoenix Külmasprei
    al. 6,00 €

1 Toode

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Massaaživahendid

Massaaživahendid on mõeldud regulaarseks kasutamiseks igapäeva tööst ja treeningutest tulenevate lihaspingete leevendamiseks. Käepärane treening- ja taastusvahend lihashoolduseks kodustes ning kontori tingimustes. Sobib inimestele, keda vaevavad tööst tulenevad lihaspinged ning kes tegelevad nii tervise- kui ka harrastusspordiga.

Massaaživahendite kasutegurid:

- vereringet stimuleeriv massaaži efekt,

- kerelihaste tugevdamine,

- lihastoonuse tõstmine,

- lihaspingete vähendamine,

- lihaste düsbalansi (lihaste nõrkus, lühenemine – tasakaalust väljas) vähenemine,

- liigeseliikuvuse suurendamine,

- närvilihasaparaadi koostöö paranemine,

- ennetab spordivigastusi (profülaktiline eesmärk),

- lihaskoordinatsiooni paranemine,

- sooritusvõime paranemine.

Massaažipall

Massaažipall on vahend, mida saab peopesas tugevalt peale surudes käemassaaži teostada. Palle on mitmesuguses mõõdus ja materjaliga – osad on pehmemad, teised kõvemad. Palle müüakse ka komplektis, kus on kohe olemas eri kõvadusega ja suurusega tooted mitmekesiseks kasutamiseks. Massaažipall on super vahend jalatalla massaažiks. Labajalg on väga keeruline kompleks erinevatest lihastest, sidemetest ja luudest, millele avaldub igapäevaselt suur koormus. Palliga on võimalik teostada seistes või istudes jalavõlvile lõõgastavat massaaži, mis parandab jalaverevarustust ja pakub leevendust.

 

Põhjused, miks kasutada massaažipalli:

1. paljud ametialased ülesanded on seotud kätega, mistõttu langeb iga päev kätele suur koormus. Käsitöö, ehitus, põllumajandus – kõik eelnimetatud elualade põhi tööinstrumendiks on käsi. Nii nagu auto, arvuti vms tehnika vajavad periooditi hooldust, tuleb ka käelihaste ja –liigeste tervist hoida.

2. kontoritöötajad kasutavad iga päev käsi arvutiga töötamiseks. Tundide viisi arvutihiirega klikkimine ja klaviatuuril trükkimine tekitab palju lihaspingeid. Ka pidev nutitelefoni kasutamine paneb inimese sundasenditesse, millest tulenevalt tekivad kätes surinad või kramplik tunne. Massaažipalliga masseerides käsi ja ka ülavöödet aitab leevendada lihaspindeid.

3. spordispetsiifiline koormus kätele. Suuremahulised treeningud ja intensiivsed võistlused avaldavad suurt pinget. Selleks, et sooritada võimalikult kvaliteetset korduvat igapäevast treeningut, tuleb pakkuda kätele piisavat taastust ja lõdvestust ehk lihashooldust.

 

Kasutegurid 

-stimuleerib vereringet 

-tugevdab käelihased 

-lõõgastab 

-vähendab lihaspingeid 

-kasutus taastusravi eesmärgil