OMNIVA & SMARTPOST PAKIAUTOMAATI 0.99€   |   BUDOPUNKT TEGUTSEB UUEL AADRESSIL ARTELLI 7, LOE LÄHEMALT

Tagastamine


Tellijal on õigus 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning müügikõlblik kaup ümber vahetada või tagastada.

 

Kaupa võib proovida ja sellega tutvuda, et veenduda selle sobivuses või mittesobivuses, kuid proovimise käigus tuleb tagada kauba ja selle pakendi minimaalne mõjutatus.

 

NB! Proovimine tähendab samaväärset kasutust nagu on tavaks jaekaubandusasutustes enne ostu sooritamist. Nt. poksikindaga ei tohi lüüa poksikotti, joogamatil trenni teha jne.

 

Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses komplekssuses nagu Tellijale väljastamise hetkel. Kaup, mis saabub Tellijani pakendis osadeks võetuna, peab tagastamisel olema samuti osadeks võetud ning pakendatud samamoodi nagu kauba väljastamisel Tellijale.

 

Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub Tellija pakendi selliselt ka avama. Kauba küljes olevad kauba seisukorra kaitsmiseks paigaldatud esemed (nt kaitsekiled), mis ei takista kauba proovimist ja sellega tutvumist, peavad kauba tagastamisel olema eemaldamata. Kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta tarbija rikutud pakendi eest.

 

Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse või kui tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on Budopunktil õigus arvestada Tellijale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis.

 

Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse Tellijat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.


Transport tagastamisel

Paki tagastav toode(tooted), lisa täidetud tagastusvorm (lae alla siit) ning saada pakk meile tagasi. Anna tagastamisest või ümbervahetamisest teada ka e-posti aadressil info@budopunkt.ee.>


Tagastamise tarnekulu kannab Tellija, välja arvatud juhul kui Tellijale saadeti vale või defektne toode.

 

SmartPOST pakiautomaadi paki saab Tellija tagastada lähimasse SmartPOSTi pakiautomaati kauba kättesaamisel SMSi kaudu saadud personaalse tagastuskoodi alusel. Tagastuskoodiga toodet tagastades Tellija midagi tasuma ei pea, sest SmartPOST esitab tagastuse eest arve Budopunktile. Budopunkt omakorda arvestab Tellijale tagastatavast summast tagastamise tarnekulu maha. SmartPOST tagastuse tarnekulu on 2.4€.

 

Omniva pakiautomaadi paki saab Tellija tagastada lähimasse Omniva pakiautomaati kauba kättesaamisel SMSi kaudu saadud personaalse tagastuskoodi alusel. Tagastuskoodiga toodet tagastades Tellija midagi tasuma ei pea, sest Omniva esitab tagastuse eest arve Budopunktile. Budopunkt omakorda arvestab Tellijale tagastatavast summast tagastamise tarnekulu maha. Omniva tagastuse tarnekulu on 2.8€.

 

Kui saadetise kättetoimetamine toimus kullerteenusega, peab Tellija ühendust võtma Budopunktiga, kes korraldab kulleri kutse. Kullergia toodet tagastades Tellija midagi tasuma ei pea, sest pealekorje korraldab Budopunkt. Budopunkt omakorda arvestab Tellijale tagastatavast summast tagastamise tarnekulu maha. Budopunkt teavitab Tellijat enne pealekorje korraldamist tarnekulu suurusest.

 

Tellija võib toote ka ise tagastada, tuus selle eelneva kokkuleppe alusel Budopunkti Artelli 7 kauplusesse.Ostusumma tagastamine

Budopunkt tagastab Tellija poolt tasutu viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Budopunktini.

 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

 

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 

Ostja saab avalduse esitada kirjutades info@budopunkt.ee aadressile.

 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud või tellitud Tellija isiklikke vajadusi arvestades; kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; suuregabariidilised tooted (nt poksikotid, pusle- ja judomatid).

 

Samuti ei kohaldata tagastamisõigust toodetele, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (nt poksisidemed, hambakaitsmed, kubeme-ja rinnakaitsmed, tugisidemed).
Loodusjõudude poolt tootele tekitatud kahjusid Budopunkt ei korva.

 

Tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele. Tarbijakaitseseaduse mõistes on tarbija eraisik.

 

Tagastades toodet kulleriga, on õigus teenusepakkujal kauba vastuvõtmisest keelduda, kui toode ei ole pakendatud korrektselt ja turvaliselt. Teistkordseks tagastamiseks tellitud kulleri kulu katab Tellija.