OMNIVA & SMARTPOST PAKIAUTOMAATI 0.99€   |   KIIRE TARNE   |   ESINDUSKAUPLUSE LAHTIOLEKUAJAD

Tagastamine

Tagastada saab e-poest ostetud tooteid, mille ostust on möödunud vähem kui 14 päeva ning mis on müügikõlbulikud või defektsed.

 

Tagastada ei saa:

-kasutatud, kantud ja lõhna külge saanud tooteid

-hügieenilisi tooteid nagu poksisidemeid, hambakaitsmed, kubeme- ja rinnakaitsmed, hüppeliigese sokke

-teesid

-poksikotte, seisvaid poksikotte ja maadlusnukke

-pusle ja maadlusmatte

 

Tagastamise tarnekulu maksab klient, välja arvatud juhul kui saadeti vale või defektne toode. Pakiautomaati tellitud kauba saad tagastada algse koodi (SmartPost) või saadetud tagastuskoodi alusel (Omniva) Budopunkti kulul, ent lahutame sinule tagastatavast summast tagastuskulu.

Toodet saab ümber vahetada, tekkinud transpordikulud katab klient.

 

Tagastamise protsess

Saada e-mail aadressile info@budopunkt.ee pealkirjaga „Tagastus“. Lisa oma tellimuse number, tagastuse põhjus, nimi ja pangakonto number.

Paki tagastav toode(tooted), lisa täidetud tagastusvorm ning saada pakk meile tagasi. Pakiautomaadi puhul vali sihtkohaks „Mustika keskus“ (+372 506 99 82 - NB! ainult pakiautomaadi tarbeks, küsimuste korral helistada +372 6543 029), kulleri puhul aadressiks Budopunkt OÜ, Laki 26, 12915 Tallinn, Eesti (+372 6543 029)

Sõltuvalt tarneviisist ja asukohast võib paki meile jõudmine aega võtta kuni 14päeva. Viie päeva jooksul peale tagastatud toodete kättesaamist võtame sinuga ühendust ning teeme tagastamistingimustele vastavate toodete kohta tagasimakse.