TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     TULE TÖÖLE VÕI VÕIDA 150€ KINKEKAART*   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 12-17

KAUBA TAGASTAMINE


Tellijal on õigus 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning müügikõlblik kaup ümber vahetada või tagastada.

 

TAGASTAMISE TINGIMUSED:


 • Kaupa võib proovida ja sellega tutvuda, et veenduda selle sobivuses või mittesobivuses, kuid proovimise käigus tuleb tagada kauba ja selle pakendi minimaalne mõjutatus. NB! Proovimine tähendab samaväärset kasutust nagu on tavaks jaekaubandusasutustes enne ostu sooritamist. Nt. poksikindaga ei tohi lüüa poksikottijoogamatil trenni teha jne.

 

 • Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses komplekssuses nagu Tellijale väljastamise hetkel. Kaup, mis saabub Tellijani pakendis osadeks võetuna, peab tagastamisel olema samuti osadeks võetud ning pakendatud samamoodi nagu kauba väljastamisel Tellijale.

 

 • Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub Tellija pakendi selliselt ka avama. Kauba küljes olevad kauba seisukorra kaitsmiseks paigaldatud esemed (nt kaitsekiled), mis ei takista kauba proovimist ja sellega tutvumist, peavad kauba tagastamisel olema eemaldamata. Kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta tarbija rikutud pakendi eest.

 

 • Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse või kui tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on Budopunktil õigus arvestada Tellijale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis.

 

 • Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse Tellijat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.

 

 • Tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud või tellitud Tellija isiklikke vajadusi arvestades; kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; suuregabariidilised tooted (nt poksikotid, pusle- ja judomatid).

 

 • Samuti ei kohaldata tagastamisõigust toodetele, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (nt poksisidemedhambakaitsmed, kubeme-ja rinnakaitsmed, tugisidemed).

 

 • Tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele. Tarbijakaitseseaduse mõistes on tarbija eraisik

 

 • Tagastades toodet kulleriga, on õigus teenusepakkujal kauba vastuvõtmisest keelduda, kui toode ei ole pakendatud korrektselt ja turvaliselt. Teistkordseks tagastamiseks tellitud kulleri kulu katab Tellija.

 

 

TAGASTUSE PROTSESS


 1. Palume Teil täita tagastusvormi (lae alla siit), printida selle välja ning lisada tagastatavale pakkile. Juhul, kui Teil puudub võimalus printida, siis saatke meile täidetud tagastusvorm e-postile: info@budopunkt.ee. Anna tagastamisest või ümbervahetamisest teada ka e-posti teel: info@budopunkt.ee.
 2. Paki tagastamine:


Tagastamise tarnekulu kannab Tellija, välja arvatud juhul kui Tellijale saadeti vale või defektne toode.

Vahetuse mõlema suuna tarnekulud (vana toode kliendilt Budopunkti tagasi, uus toode Budopunktist kliendile) kannab Tellija, välja arvatud juhul kui Tellijale saadeti vale või defektne toode. Mõlemale tarnesuunale rakendub sama, alltoodud tabelis toodud hind.


Budopunkti kaupluses SmartPOST pakiautomaat Omniva pakiautomaat Kuller

Tooted saad tasuta ümber vahetada või tagastada Budopunkti Tallinna kaupluses.

Kaupluse lahtiolekuajad, aadressi ja kontaktandmed leiad siit lingilt.

SmartPOST pakiautomaadist kätte saadud tooted saad tuua Budopunkti kauplusesse või saata tooted 14 päeva jooksul ükskõik millisest SmartPOST pakiautomaadist meile tagasi.

Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saad paki tagastada sama uksekoodiga, mis iganes Smartposti sinisest pakiautomaadist üle Eesti (uksekoodi said SMSiga paki saabumisel).

Sinisesse pakiautomaati saabunud paki saad tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

Kui pakk saabus Smartposti valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saad tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saad tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist. Vormistamise tulemusena saad uksekoodi tagastatava kauba sisestamiseks soovitud pakiautomaati.

Vahetuse korral saadame uue toote samasse pakiautomaati kohe peale vana toote kättesaamist.

SmartPOST täieliku tagastusjuhendi leiad siit lingilt.

PS! Toodet tagastades sa midagi tasuma ei pea, sest SmartPOST esitab tagastuse eest arve Budopunktile.

Budopunkt omakorda arvestab sinule tagastatavast summast tagastamise tarnekulu maha. 

Omniva pakiautomaadist kätte saadud tooted saad tuua Budopunkti kauplusesse või saata tooted 14 päeva jooksul ükskõik millisest Omniva pakiautomaadist meile tagasi.

Saad tooted tagastada lähimasse Omniva pakiautomaati kauba kättesaamisel SMSi kaudu saadud personaalse tagastuskoodi alusel (tagastuskoodi said SMSiga paki saabumisel).

Vahetuse korral saadame uue toote samasse pakiautomaati kohe peale vana toote kättesaamist.

Omniva täieliku tagastusjuhendi leiad siit lingilt.

PS! Toodet tagastades sa midagi tasuma ei pea, sest Omniva esitab tagastuse eest arve Budopunktile.

Budopunkt omakorda arvestab sinule tagastatavast summast tagastamise tarnekulu maha. 

Kulleri poolt kohale toimetatud tooted saad tuua Budopunkti kauplusesse või saata tooted 14 päeva jooksul kulleriga meile tagasi.

Kui soovid tooted kulleriga tagasti saata, siis saada email aadressile info@budopunkt.ee, seejärel korraldab Budopunkt kulleri pealekorje.

Vahetuse korral saadame uue toote kulleriga välja kohe peale vana toote kättesaamist.

PS! Toodet tagastades sa kullerile midagi tasuma ei pea, sest kuller esitab tagastuse eest arve Budopunktile.

Budopunkt omakorda arvestab sinule tagastatavast summast tagastamise tarnekulu maha. 

vahetus: tasuta
tagastus: tasuta
vahetus: 2 x 2.00€
tagastus: 2.00€
vahetus: 2 x 2.50€
tagastus: 2.50€
selgub enne pealekorje korraldamist

 

 

OSTUSUMMA TAGASTAMINE

 

 • Budopunkt tagastab Tellija poolt tasutu viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Budopunktini.

 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

 

 • Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 

 • Ostja saab avalduse esitada kirjutades info@budopunkt.ee aadressile.

 

 • 14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud või tellitud Tellija isiklikke vajadusi arvestades; kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; suuregabariidilised tooted (nt poksikotid, pusle- ja judomatid).

 

Samuti ei kohaldata tagastamisõigust toodetele, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (nt poksisidemedhambakaitsmed, kubeme-ja rinnakaitsmed, tugisidemed). Loodusjõudude poolt tootele tekitatud kahjusid Budopunkt ei korva.