VAATA AASTALÕPU SOODUSMÜÜGI PAKKUMISI  |   TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |    TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 10-19

Baobab

NÜÜD AASTA PARIMAD HINNAD TALLINNA KAUPLUSES JA VEEBIPOES   |  VALI OMA AASTALÕPU KINGITUS >

1 Toode

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
  1. Iconfit Baobab ahvileivapuu pulber - 300g
    Special Price 10,71 € Regular Price 11,90 €

1 Toode

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on baobab ehk ahvileivapuu?


Baobab on puu, mille päritolu ja looduslik kasvukeskkond on Aafrikas, Madagaskaril ja Austraalias. Baobab ehk ahvileivapuu võib elada kuni 3000. aasta vanuseks, tema tüvi on jäme ja väga kõrge ning oksad paiknevad ainult tüve otsas (nn tagurpidi puu).

Ahvileivapuu vili on söödav nii loomadele kui ka inimestele. Just see pikliku kujuga kupar, mille viljasisu on jahune, sisaldab väga palju kasulike omadustega vitamiine ja mineraale. Baobab vilja sisust tehakse baobab pulbrit, mida kasutatakse toidulisandina supertoidusegudes.


Miks on baobab viljade pulber kasulik?


Tõeline supertoit (superfood), mille C vitamiini sisaldus ületab apelsini ja raua sisaldus liha oma. C vitamiin + raud = organismile väga soodne! Nimelt C vitamiin aitab raual paremini imenduda. Rauapuuduse/kehvveresuse korral on baobab pulbri lisamine menüüsse heaks rauaallikas.

Supertoitudega käib kaasas alati üldist immuunsüsteemi tugevdavad toimed, mis mineraalide ja vitamiinidega kaasnevad – väsimuse leevendamine, energia tõstmine, parem uni, toksiinide väljutamine organismist jpm.


Kuidas ahvileivapuu pulbrit kasutada?


Nagu enamus toidulisandid, mida pulbri kujul müüakse, on sobilikud erinevate hommikusöökide sisse – smuutid, pudrud, jogurtid jpt. Baobab on igapäevane vitamiiniallikas, mis toetab Sinu organismi ja tervist. Ahvileivapuu pulbri manustamise kogust vaata alati toote pakendilt.

Tutvu ICONFIT baobab pulbritega ja vali oma lemmik supertoidusegu!