TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     TULE TÖÖLE VÕI VÕIDA 150€ KINKEKAART*   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 12-17

Maca pulber

1 Toode

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

1 Toode

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on Maca (pulber, tabletid)?


Maca pulber on saadud maca juurest – taim, mis pärineb Lõuna-Ameerikast, täpsemalt Peruu kõrgmäestikust. Maca pulber saadakse juure puhastamise, kuivatamise ning jahvatamise teel – teda peetakse supertoiduks.


Milles peitub Maca tablettide ja pulbri kasulikkus?


Maca kasvukeskkond on kõrgetel mägialadel ning sisaldab endas rikkalikult erinevaid vitamiine (B6 ja C vitamiini), mineraale (raud, vask, kaltsium), rasvhappeid (Omaega3 ja Omega9) ja (asendamatuid) aminohappeid.

Macal on soovituslik rasvade, valkude ja süsivesikute sisalduse suhe – tasakaalustatud toit koos vitamiinide ja mineraalidega. Seega sobib Maca päevase toidu korra energiakogust stabiilsena hoida.

Maca juure ja pulbri kasulikud omadused:

-hormonaalne tasakaalustaja (nt naistel PMS sündroom, menopaus)

-tõstab libiidot ja vitaalsust (nii meestel kui ka naistel) – afrodisiaakum

-leevendab väsimust

-tõstab energiataset ja tuju (õppimisvõimele ja mälule mõjub positiivselt)

-toetab sportlikku töövõimet


Kuidas Maca pulbrit kasutada?


Maca juurest valmistatud toidulisandeid müüakse maca tablettide, maca kapslite ja maca pulbrina. Maka pulbrit võib lisada smuutidesse, pudrule või muudesse toitudesse. Jälgi alati kasutatava toote soovituslikku kogust.

Maca pulber smuutis on heaks vahepalaks näiteks enne trenni või kohe pärast treeningut. Maca juure kasulikud omadused aitavad kaasa taastumisprotsessidele, andes kehale treeningutel kaotatud mineraale ja aminohappeid.

Kellele aga pidev smuutide tegemine vahepaladena ei sobi, siis Maca tabletid on samuti hea kiire viis, kuidas Maca juure olulised koostisosad kätte saada. Maca tabletid, kapslid ja pulber mitmekesistavad Sinu tava toidulauda.

Tutvu ICONFIT Maca pulbritega ja vali oma lemmik!