TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     TULE TÖÖLE VÕI VÕIDA 150€ KINKEKAART*   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 12-17

MSM

2 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus
  1. Iconfit Joint collagen
    15,90 €

2 Toodet

lehekülje kohta
Määra kahanev järjestus

Mis on MSM pulber (+collagen) ja kuidas on väävel inimesele kasulik?


MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on orgaaniline väävli ühend, mis aitab meie organismis kaasa kollageeni sünteesimisele. Väävel on suuremas osas peidetud meie luustikus, lihastes ja nahas, kuid ta on eluks vajalik mikroühend, mida on tarvis rakkude uuendamiseks.

Võid märgata, et kollageen toidulisandite pakenditel on peal ka lühend MSM (collagen). MSM pulber kollageeniga on eriti kasulik liigesvalude korral ja üldise liikuvuse parandamiseks. ICONFIT pakub erinevaid MSM pulbreid (MSM puhtal kujul ja kollageeniga).

MSM toimib meie organismis ka Detox puhastajana ehk ta aitab kehast välja viia mürgiseid oksiine. Tal on võime keharakkude läbilaskvust mõjutada ja seeläbi erinevaid jääkprodukte organismist eemaldada.


Miks on C vitamiin oluline?


Kollageeni sünteesi protsesside juures (= tootmine, loomine) ei saa mööda minna ka C vitamiinist. Ka selle mikroelemendi juuresolek loob tõhusama eelduse kollageeni omastamisele meie organismis.

Vitamiin C on antioksüdant ja reguleerib vabade radikaalide teket ja kaitseb teisi antioksüdante. C vitamiin on boss, kes aitab kehas pidurdada vananemisprotsesse, mida vabad radikaalid meie kehas loovad. MSM + C vitamiin + kollageen = nooruslikkus.


Kellele on mõeldud MSM toidulisandid?


MSM tabletid ja kapslid ning MSM pulber on toidulisandina mõeldud inimestele, kellel on probleeme:

-liigesvaludega;

-juuste ja küünte haprusega;

nahaga (elastsuse vähenemine, kortsud, akne).

MSM kahjulikkus ei ole kinnitust leidnud ja on meie kehale ohutu. MSM ühend püsib meie organismis ca 12 tundi, mis tähendab, et teda tuleks võtta püsivuse hoidmiseks 2-3 korda päevas (olenevalt preparaadist). MSM pulbreid on hea segada vee või mahlaga.

Budopunktis müügil ICONFIT MSM pulbrid – vali oma lemmik!