OMNIVA & SMARTPOST PAKIAUTOMAATI 0.99€   |   KIIRE TARNE   |   ESINDUSKAUPLUSE LAHTIOLEKUAJAD

Dojo Water-Air Home Set poksikott

75,00 €
Laos

Water-Air Punching Bag HOME poksikott koosneb 3 osast; väga kvaliteetne ​​kest, sees paks veega täidetav kamber ja keskel õhuga täidetav silinder.

Vesi jaotub Water-Air HOME poksikoti sees võrdselt, mistõttu kott on ühtlaselt sama kõvadusega. Vesi annab kotile ka õige kaalu, muutes selle treeningu käigus stabiilseks. Ka vee vastu löömine tundub loomulik, sest ka inimkeha koosneb 70% veest. Peame ka mainima, et löögid imenduvad paremini, vähendades randme-, küünarnuki-, õla- ja põlveliigeste vigastuste tekkimise võimalust.

Õhukambri abil saab kasutaja reguleerida poksikoti kõvadust. Tootega on kaasas ka pump, mille abil on igal ajal võimalik kotist õhku kas välja lasta või juurde pumbata - olenevalt eelistusest. Mida tugevamalt õhukamber on õhku täis pumbatud, seda kõvem on poksikott.

Komplekti kuuluvad:
-Water-Air Home poksikott
-Kett
-Pööris
-Pump

Eelised:
-Väikesed transpordikulud
-Koti veega täitmine kodus - võrdne koti kõvaduse jaotumine
-Õhukamber - otsustate koti kõvaduse
-Veekamber - reaalne treeningkogemus
-Suurepärane löökide imendumine - väiksem vigastuste tekkimise tõenäosus

Suurused:
-Kõrgus 100 cm, läbimõõt 35 cm. Veega täidetult kaalub kott umbes 30 kg. See kott on mõeldud lastele ja täiskasvanutele, kes eelistavad kotti kasutada ainult käte löökideks. Korrektse kaaluga väga usaldusväärne poksikott.
-Kõrgus 150 cm, läbimõõt 35 cm. Veega täidetuna kaalub kott umbes 50 kg. See raske kott sobib ideaalselt lastele ja täiskasvanutele, kes soovivad kotti lüüa lisaks kätele ka jalgadega. Suurema kaalu ja pikkuse tõttu püsib see treeningu ajal väga stabiilsena.

Kasutamisjuhised:
Poksikotil treenimiseks on soovitatud kasutada kvaliteetseid poksikindaid ja säärekaitsmeid. Kasutaja peab tagama, et poksikott ei puutuks kokku teravate ja kõvade esemetega (näiteks kingad, rõngad ja muud taolised esemed, mis võivad kotti kahjustada).


Tähelepanu:
Water-Air HOME poksikott on mõeldud koduseks kasutamiseks. Jõusaalis ja professionaalseks kasutamiseks soovitame kasutada harilikke poksikotte.

Lisainfo
SKU DW-M10035-conf
Kaal 4.00
Bränd Dojo
Kollektsioon Bestsellers
Sugu Ei
Tooteklass Poksikotid
Alaliidu märgis Ei
Materjal Ei

Seotud blogi artiklid puuduvad