TELLIMUSTELE ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI     |     MAKSA HILJEM ESTO JÄRELMAKSUGA   |   TALLINNA KAUPLUS AVATUD E-L 10-19
Tootehinna nägemiseks vajuta värvi-ja suurusevalikutel

Fairtex Thai Pride poksikindad

93,00 €
Läbimüüdud

Suurused: 10 oz, 12 oz, 14 oz, 16 oz
Värv: punane/valge/sinine
Materjal: päris nahk (genuine leather)
Kasutus: sparringu kinnas - treeninguks partneriga
Spordialad: Taipoks, kikpoks
Omadused: BGV1 mudeli tehnilised omadused
-ergonoomiline disain
-tihkelt, turvaliselt töödeldud mugav sobivus käelabaga
-preemium kvaliteetsest nahast
-3-kihiline polsterdus süsteem tagab käe ja liigeste turvalisuse ja löökide summutuse
Eripära: limiteeritud toodang Fairtex limited edission. Erilisse partiisse kuuluvad kindad, mis on inspireeritud ainulaadsusest ning igal kindapaari mudelil on oma kindel teema ja lugu. Thai Pride mudeli disain on inspireeritud Tai lipuvärvidest ja riigikaardist. Randmel on kirjutatud Tai hümni esimene lause. Tai on Muay Thai e taipoksi sünnimaa - need kindad on pühendatud spordiala kõikidele harrastajatele, kes saavad osa taipoksi traditsioonidest ja tavadest.
Poksikinnastega treeningul ära unusta kasutada kinda sees spetsiaalset kinda alla käivat poksisidet või sisekinnast. Need vajalikud abivahendid aitavad fikseerida randme ja sõrmed, mis kindlustavad tugevama löögi, aitavad viia traumaohu võimalikult madalale. Abivahendid pakuvad ka poksikindale täidet, et kogu kindas olev ekstra ruum oleks täidetud. Lisaks on side või aluskinnas vajalik kinda eluea pikendamisel – säilitab kinda ja selle kasutaja hügieeni.

Tähelepanu! Antud kindad on sparrikindad. Treening poksikoti peal vähendab märkimisväärselt poksikinda eluiga ning kotitrenni käigus tekkinud tootevead ei kuulu vahetamisele ega tagastamisele.

Loe ka meie põhjalikku artiklit poksikinnaste kasutamisest ja hooldamisest.

Lisainfo
SKU FTBGV1-6410-conf
Kaal 1.00
Bränd Fairtex
Tooteklass Poksikindad
Materjal Nahast