Mis on power ball?

Power ball on güroskoobi põhimõttel töötav treeningvahend. Seade ei vaja patareisid või muud energiaallikat, vaid töötab ainult inimese enda liigutusjõust. Power ball pannakse käima pisikese nööriga, mis on paigutatakse ümber rootori. Seejärel tõmmatakse nöör kiire liigutusega sealt välja, mille järel ringikujuliste randmeliigutustega hoitakse seade töös. Vastavalt vajadusele, saab ise kontrollida randmetööga vahendi kiirust.

 

Milleks ja kellele on power ball mõeldud?

Power ball on paljudele spordiala esindajatele mõeldud vahend, mis tugevdab ja treenib käelihaseid ning pakub abi taastusravi eesmärgil. Eelkõige läheb powerballi vaja harrastajatel ja sportlastel, kelle spordiala nõuab tugevaid käelihaseid ja randmeid (nt tennis, motokross, pallimängud, ronimine jne). Ideaalne abivahend traumadest või vigastustest taastumisel.

 

Mis on power balli kasutegur?

Power balli kasutades rakenduvad töösse ka käe väiksemad lihased, mis täiustavad liigutusülesandeid. Treeningvahend arendab nii jõudu kui ka vastupidavust. Toime avaldub sõrmedele, randme-, küünar-, õla liigesele ja neid liigutavatele lihastele. Power balli on hea kaasa kanda ja kasutada nii kodus, kontoris kui ka reisil.