KLIENDITEENINDUS E-R 11.00-18.00 | INFO@BUDOPUNKT.EE | TEL. 65 43 029

Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood

Ostukorvis pole tooteid.

1. Mail Laki 26 jaekauplus suletud

Inimesed

Igor Neemre
  • Igor Neemre
  • Asutaja
  • igor@budopunkt.ee
Nils Neemre
  • Nils Neemre
  • Tegevjuht
  • nils@budopunkt.ee
Irina Russakova
  • Irina Russakova
  • Klienditeenindaja
  • irina@budopunkt.ee
Hans Kask
  • Hans Kask
  • Laohoidja
  • hans@budopunkt.ee
Leelo Neemre
  • Leelo Neemre
  • Raamatupidaja
  • leelo@budopunkt.ee
Fred Vunk
  • Fred Vunk
  • Kaupluse ja E-poe klienditeenindaja
  • fred@budopunkt.ee
Marika Turb
  • Marika Turb
  • Assistent
  • marika@budopunkt.ee
  • Paavo
  • budopunkt.fi haldur
  • Elza
  • budopunk.lv haldur

Liitu Budopunkti meeskonnaga

Kui hoiad võitlusspordis toimuval pidevalt silma peal, oled huvitatud kaubandusest või tunned, et saaksime koos midagi põnevat ära teha, siis saada e-mail aadressile nils@budopunkt.ee ja tutvusta ennast lühidalt. Head inimesed on Budopunkti alati oodatud.