KLIENDITEENINDUS E-R 11.00-18.00 | INFO@BUDOPUNKT.EE | TEL. 65 43 029

Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood

Ostukorvis pole tooteid.

Transport alates 2.9€,
Kohaletoimetamine 1-3 tööpäeva

Otsime müügikonsultanti ja laohoidjat.
Vaata töökuulutusi

Kauplus Tallinnas Laki 26
avatud E-R 10-18 | L 10-15

Kauplus

  • Asume mustamäel, aadressil Laki 26.
  • Ootame teid E,T,K,R 11-18, N 11-19 ja L 11-15
  • Helista-kirjuta kohe: 6543 029 ja info@budopunkt.ee

Jah, meil on päris pood kus saab tooteid selga proovida ja endale osta!

Mõnikord helistatakse ja küsitakse, kas te olete ikka päriselt olemas? Jah, juba 15 aastat! Mustamäel asuv Budopunkti kauplus on lihtsalt öeldes kõige suurem ja kõige spetsim võitlusspordi varustuse ja riiete pood Eestis. Õigupoolest oleme pealinna ainuke omasugune pood ja isegi külalised põhjast ja lõunast käivad ja imestavad. Kui mõni toode on liiga oluline et e-poe kaudu tellida või kui sa pole kindel mida sa täpselt ikkagi turvaliseks harjutamiseks, siis oled alati oodatud! Kui ka Igor juhtub tööl ja vahelduseks leti taga olema, võid kuulda mõne mõnusalt ootamatu soovituse – ise ka kuulame ja imestame kui peensustesse võib asjaga minna.

Füüsiline kauplus

Budopunkti kauplus on omaette ainulaadne kohtumispaik.

Nagu firma tutvustuses võid lugeda, on Budopukt kauplus koht, kus ristuvad näiteks judos käiva koolijütsi, mma võitleja ja taichi meistri teed? Ega kusagil mujal peale meie kaupluse seda ei juhtugi või kui, siis täiest juhuslikult. Meile aga tullakse konkreetse sooviga nõu küsima, treeningvarustust selga proovima või lihtsalt uudiseid jagama. Kõik tõsise võitlusspordi harrastaja teed viivad kord Budopunkti – küsi oma treenerilt!

Oleme

Auto saad jätta maja ees olevasse suurde tasuta autoparklasse. Ratta saad panna lambiposti külge panna. Bussi-trolliga on lihtne tulla. Kõiki e-poe tooteid saab kohapeal proovida ja osta. Maksta saad sulas, kaardi või kinkekaardiga. Niisiis pole ühtegi vabandust miks mitte korra-paar treeninghooaja jooksul läbi tulla ning kui ka kogu varustus on ilusti töökorras, siis mõne t-särgi leiad ikka.