KLIENDITEENINDUS E-R 11.00-18.00 | INFO@BUDOPUNKT.EE | TEL. 65 43 029

Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood

Ostukorvis pole tooteid.

Transport alates 2.9€,
Kohaletoimetamine 1-3 tööpäeva

Otsime müügikonsultanti ja laohoidjat.
Vaata töökuulutusi

Kauplus Tallinnas Laki 26
avatud E-R 10-18 | L 10-15

Mis on Budopunkt?

Budopunkt on võitlusspordi, fitnessi ja füsioteraapia varustuse ning spordisaalide inventari maaletooja ja edasimüüja.

Ettevõtte asutas 1997. Aastal Eesti üks kogenumaid võitlusspordi asjatundjaid, endine tippsportlane ja Eesti karatekoondise peatreener, spordiklubi Budokan rajaja ning spordimetoodik Igor Neemre. Budopunkt tegutseb läbi oma Tallinna kaupluse ning Eesti, Soome ja Läti veebipoodide.

Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad spordikaitsmed, võitlusspordi riided ja vahendid, fitnessi ja jooga varustus, füsioteraapia ja masaaživahendid, spordiklubide ja spordisaalide inventaar ning spordipõrandad. Meie peamisteks klientideks on eri vanuses ja tasemel spordiharrastajad, spordiklubid, koolid ja jõusaalid. Lisaks oleme pikaajaline sisejulgeolekuga seotud riigiasutuste koostööpartner. Meil on aastatepikkune koostöökogemus Euroopa, Taiwani, Hiina, Pakistani ja Taimaa spordivahendite tootjatega.

Budopunkt

Budopunktist leiad üle 2000 väljapaistva toote rohkem kui 15 brändilt.

Paneme suurt rõhku mugavale ostuprotsessile - kvaliteetsele klienditeenindusele, kiirele ja ja soodsale toodete kohaletoimetamisele ning lihtsale tagastamise-ümbervahetamise protsessile. Kõik tellimused toome kohale juba kahe tööpäeva jooksul. Lisaks on võimalus Budopunkti tooteid kodus proovida, sest toodete tagastamine-ümbervahetamine on lihtne ja ilma lisatasuta. Koos klientidega oleme kasvanud piisavalt suureks, et tellida olulisemaid brände otse tehastest ja mis kõige tähtsam – kujundada ja kohandada tooteid Eesti oma mehe jämeda käe järgi! Sportlaste, treenerite ja sinu tagasiside on meil oluline ja alati oodatud. Saada oma mõtted kohe aadressile irina@budopunkt.ee .

Jah, meil on päris pood, kust saab tooteid proovida ja neid endale osta!

Mõnikord helistatakse ja küsitakse, kas te olete ikka päriselt olemas? Jah, juba 20. aastat! Mustamäel asuv Budopunkti kauplus on lihtsalt öeldes kõige suurem ja kõige spetsim võitlusspordi varustuse pood Eestis. Õigupoolest oleme pealinna ainuke omasugune pood ja isegi külalised põhjast ja lõunast käivadning imestavad. Kui mõni toode on liiga oluline, et e-poe kaudu tellida või kui sa pole kindel, mida sa täpselt ikkagi turvaliseks harjutamiseks vajad, siis oled alati oodatud! Kui ka Igor juhtub tööl ja vahelduseks leti taga olema, võid kuulda mõne mõnusalt ootamatu soovituse – ise ka kuulame ja imestame, kui peensustesse võib asjaga minna.

Budopunkti kauplus on omaette ainulaadne kohtumispaik.

Kus veel võiksid ristuda näiteks judos käiva koolijütsi, mma võitleja ja taichi meistri teed? Ega kusagil mujal peale meie kaupluse seda ei juhtugi või kui, siis täiest juhuslikult. Meile aga tullakse konkreetse sooviga nõu küsima, treeningvarustust selga proovima või lihtsalt uudiseid jagama. Kõik vähegi tõsise võitlusspordi harrastaja teed viivad kord Budopunkti – küsi oma treenerilt!