KLIENDITEENINDUS E-R 11.00-18.00 | INFO@BUDOPUNKT.EE | TEL. 65 43 029

Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood Budopunkt Võitlusspordi ja Fitnesspood

Ostukorvis pole tooteid.

Transport alates 2.9€,
Kohaletoimetamine 1-3 tööpäeva

Otsime müügikonsultanti ja laohoidjat.
Vaata töökuulutusi

Kauplus Tallinnas Laki 26
avatud E-R 10-18 | L 10-15

OTSIME VÕITLUSKUNSTIDE EKSPERTI

Inimest, kelle jaoks võitluskunstid on elu oluline osa ning kes soovib oma kirge ja teadmisi edasi anda. Mitte klienditeenindajat vaid kliendikoolitajat. Samas ei ole ta üheski kindlast spordialas liiga sügavalt sees või kallutatud - meie arvates on judo, kung-fu ja MMA kõik ühtviisi ägedad.

Töökoht sobib sulle nagu rusikas silmaauku kui

  • Oled noor, õpihimuline ja saad hästi hakkama ka vene keelt kõneleva külastajaga
  • Tegeled või oled aktiivselt tegelenud ühe või enama võitlusspordialaga
  • Suudad hoida mitmel asjal korraga silma peal – toimetada poekülastajatega, vastata telefonile ja e-mailidele, korrastada poe väljapanekut
  • Sulle meeldib müügitöö aga mitte ainult - soovid igale külastajale leida just talle sobiliku treeningvarustuse ning anda kauba peale kaasa ka paar head treeningnippi
  • Kõike läbib tehnoloogia ja see on sulle täiesti okei - sulle meeldib ja oskad arvutiga ümber käia.

Tootevalikus on ka massaaži, jooga, crossfiti ja Myfitness tüüpi rühmatreeningute varustust, seega kliente käib tegelikult seinast seina.

Võimalik nii osalise kui täisajaga töö. Ühel juhul töötad 5 päeva, teisel juhul 1-2 päeva nädalas (osakoormuse puhul töötad ka laupäeviti). Üldiselt oleme tööaja suhtes võimalikult paindlikud ning töögraafiku panete koos kollegidega ise paika.  Tööle ootame sind juuni algusest, ent kui suve esimene pool on juba planeeritud siis ka juuli lõpust algusest.

Kuna see on sinu teema, siis on Budopunkt parim koht kus töötada- koos meie noore meeskonnaga ja klientide keskel, kes fännavad samasid asju mis sina. Ainult et sina tead rohkem ja saad oma teadmisi jagada. Kogu iseendale või lähedastele vajaliku spordivarustuse ja riided saad samuti soetada poole hinnaga.  

Kui oled sellest töökohast huvitatud, palun saada oma CV ja töötasu ootus e-posti aadressile

cv@budopunkt.ee

---

 

Budopunkt on Eesti võitlusspordi, fitnessi ja jooga vahendite spordipood. Oleme firmana ühtaegu vana ja noor – tähistame sügisel 20.ndat tegevusaastat ent samal ajal kasvame ja mõtleme loovalt.

Lisaks Tallinna kauplusele müüme tooteid läbi veebipoe Eesti, Soome ja Läti klientidele. Meie klientideks on ka valdkonna tippsportlased, spordiklubid, koolid ja julgeolekuga seotud riigiasutused. Ettevõttes on seitse töötajat.

Budopunkt OÜ
Kauplus Tallinnas Mustamäel, aadressil Laki 26,

Telefon: 6543 029
info@budopunkt.ee
www.budopunkt.ee

 

 

 

Vaata ka: Budopunkt otsib laohoidjat

Tead kedagi kellele see töökoht võiks meeldida? Jaga seda töökuulutust temaga!

 

Budopunkt 2016. aasta Reebok Fitness Festivalil